Alegerile Europene

Alegerile Europene din 2019
Alegerile Europene din 2019

Partidul Laburist este un partid politic pentru brexit. Manifestul său este brexit. Liderul său, Jeremy Bernard Corbyn, este pro-brexit.
Orice vot pentru ei pentru alegerile europene din UE, este un vot pentru Brexit.

La alegerile generale, o mulțime de oameni au votat pentru candidații laburisti pentru că au crezut că vor sprijini un partid care doreste
sa ramana in Uniunea Europeana, sau cel puțin pentru un soft Brexit.

Jeremy Corbyn este un dinozaur in partidul laburist

În cele mai multe cazuri, acest lucru sa dovedit a fi o speranță falsă și mai rău,a oferit amuniție politica celor pro-Brexit care susține că peste 80% din electorat au votat pentru Brexit din cauza rezultatului alegerilor generale.

Nu putem face aceeași greșeală în alegerile europene.Dacă Laburistii câștigă, va dura doar câteva luni până când vom fi târâți din nou în Brexitland oricum.

Nu are niciun sens pentru a vota pentru aceștia, în ciuda calităților personale ale unora dintre deputații europeni din partidul Laburist.

Va fi interesant să vedem care va fi prezența electoratului, în mod normal, numarul celor din Marea Britanie care voteaza la alegerile europene,este aproximativ 35% (față de 90% din belgieni) din cei cu dreptul de vot și prin urmare, rezultatul nu este reprezentativ cand politicienii britanici vorbesc despre “starea națiunii”.

CUM SA VOTEZI LA ALEGERILE EUROPENE DIN 2019

East Midlands Region

Labour: Rory Palmer, Leonie Mathers, Tony Tinley, Nicolle Ndiweni, Gary Godden

Conservative: Emma McClarkin, Rupert Matthews, Anthony Harper, Brendan Clarke-Smith, Thomas Randall

UKIP: Alan Graves Snr, Marietta King, Anil Bhatti, Fran Loi, Cllr John Evans

Lib Dems: Bill Newton Dunn, Michael Mullaney, Lucy Care, Suzanna Austin, Caroline Kenyon

Eastern Region

Labour: Alex Mayer, Chris Vince, Sharon Taylor, Alvin Shum, Anna Smith, Adam Scott, Javeria Hussain

Conservative: Geoffrey Van Orden CBE, John Flack, Joe Rich, Thomas McLaren, Joel Charles, Wassim Mughal, Thomas Smith

UKIP: Stuart Agnew, Paul Oakley, Liz Jones, William Ashpole, Alan Graves Jnr, John Wallace, John Whitby

Lib Dems: Barbara Gibson, Lucy Nethsingha, Fionna Tod, Stephen Robinson, Sandy Walkington, Marie Goldman, Julia Ewart

London Region

Labour: Claude Moraes, Seb Dance, Katy Clark, Laura Parker, Murad Qureshi, Taranjit Chana, James Beckles, Sanchia Alasia

Conservative: Syed Kamall, Dr Charles Tannock, Joy Morrissey, Timothy Barnes, Scott Pattenden, Attic Rahman, Kirsty Finlayson, Luke Parker

UKIP: Gerard Batten, Richard Braine, Peter Muswell, Freddy Vachha, Peter McIlvenna, Robert Stephenson, John Poynton, Ronie Johnson

Lib Dems: Irina Von Wiese, Dinesh Dhamija, Luisa Porritt, Jonathan Fryer, Hussain Khan, Helen Cross, Graham Colley, Rabina Khan

North East Region

Labour: Judith Kirton-Darling, Paul Brannen, Clare Penny-Evans

Conservative: Richard Lawrie, Chris Galley, Duncan Crute

UKIP: Richard Elvin, Chris Gallacher, Alan Breeze

Lib Dems: Fiona Hall, Julie Porksen, Aidan King

North West Region

Labour: Theresa Mary Griffin, Julie Carolyn Ward, Wajid Iltaf Khan, Erica Lewis, David Brennan, Claire Cozler, Saf Ismail, Yvonne Tennant

Conservative: Sajjad Karim, Kevin Beaty, Jane Howard, Arnold Saunders, Wendy Maisey, Thomas Lord, Anthony Pickles, Attika Choudhary

UKIP: Adam Richardson, Jeff Armstrong, Fiona Mills, Nate Rydings, Michael Felse, Ben Fryer, John Booker, Alan Craig

Lib Dems: Chris Davies, Jane Brophy, Helen Foster Grime, Anna Fryer, Sam Al-Hamdani, Rebecca Forrest, John Studholme, Frederick Van Mierlo

Scotland

SNP: Alyn Smith, Margaret Ferrier, Alex Kerr, Christian Allard, Aileen McLeod, and Heather Anderson

Labour: David Martin, Jayne Baxter, Craig Miller, Amy Lee Fraioli, Callum O’Dwyer, Angela Bretherton

Conservative: Nosheena Mobarik, Iain McGill, Cllr Shona Haslam, Cllr Iain Whyte, Andrea Gee, Michael Kusznir

UKIP: Donald MacKay, Janice MacKay, Otto Inglis, Mark Meechan, Roy Hill

South East Region

Labour: John Howarth, Cathy Shutt, Arran Neathey, Emma Turnball, Rohit Dasgupta, Amy Fowler, Duncan Enright, Lubna Arshad, Simon Burgess, Rachael Ward

Conservative: Daniel Hannan, Nirj Deva DL, Richard Robinson, Michael Whiting, Juliette Ash, Anna Firth, Adrian Pepper, Clarence Mitchell, Neva Sadikoglu-Novaky, Caroline Newton

Brexit Party: Nigel Farage (unconfirmed)

UKIP: Piers Wauchope, Liz Phillips, Daryll Pitcher, Toby Brothers, Tony Gould, Clive Egan, Troy De Leon, Alan Stone, Judy Moore, Pat Mountain

Lib Dems: Catherine Bearder, Anthony Hook, Judith Bunting, Martin Tod, Liz Leffman, Chris Bowers, Giles Goodall, Ruvi Ziegler, Nick Perry, John Vincent

South West Region

Labour: Clare Moody, Andrew Adonis, Jayne Kirkham, Neil Guild, Yvonne Atkinson, Sadik Al Hassan

Conservative: Ashley Fox, James Mustoe, Faye Purbrick, Claire Hiscott, James Taghdissian, Emmeline Owens

UKIP: Lawrence Webb, Carl Benjamin, Tony McIntyre, Lester Taylor, Stephen Lee, Richard Wright

Lib Dems: Caroline Voaden, Martin Horwood, Stephen Williams, Eleanor Rylance, David Chalmers

Wales

Plaid Cymru: Jill Evans, Carmen Smith, Patrick McGuinness, Ioan Bellin

Labour: Jackie Jones, Matthew Dorrance, Mary Wimbury, Mark Whitcutt

Conservative: Dan Boucher, Craig Lawton, Fay Jones, Tomos Davies

UKIP: Kris Hicks, Keith Edwards, Tom Harrison, Robert McNeil-Wilson

Lib Dems: Sam Bennett, Donna Lalek, Alistair Cameron, Andrew Parkhurst, Jason Edwards

West Midlands Region

Labour: Neena Gill, Siôn Simon, Julia Buckley, Ansar Ali Khan, Zarah Sultana, Samuel Hennessy, Liz Clements

Conservative: Anthea McIntyre, Daniel Dalton, Suzanne Webb, Meirion Jenkins, Alexander Phillips, Mary Noone, Ahmed Ejaz

UKIP: Ernie Warrender, Paul Williams, Graham Eardley, Paul Allen, Nigel Ely, Joe Smyth, Derek Bennett

Lib Dems: Phil Bennion, Ade Adeyemo, Jeanie Falconer, Jenny Wilkinson, Jennifer Gray, Lee Dargue, Beverley Nielsen

Yorkshire & the Humber

Labour: Richard Corbett, Eloise Todd, Mohammed Jawad Khan, Jayne Allport, Martin Mayer, Alison Hume

Conservative: John Procter, Amjad Bashir, Michael Naughton, Andrew Lee, Matthew Freckleton, Susan Pascoe

UKIP: Mike Hookem, Gary Shores, John Hancock, David Dews, Graham Waddicar, Cliff Parsons

Lib Dems: Shaffaq Mohammed, Rosina Robson, James Blanchard, Sophie Thornton, James Baker, Ruth Coleman-Taylor

Garaj Auto Romanesc, Mecanici Romani in Londra 07951900244 Meadow Industrial Estate Unit 9, Dale Cl, Barnet, Greater London EN5 1AU
Garaj Auto Romanesc, Mecanici Romani in Londra 07951900244 Meadow Industrial Estate Unit 9, Dale Cl, Barnet, Greater London EN5 1AU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*